Alternative content

Get Adobe Flash player

Keresendő szó/szavak:
Találatok száma: 12

Babos Tímea vereséget szenvedett a negyeddöntőben a 750 ezer dollár összdíjazású, sencseni keménypályás női tenisztornán.
Babos Tímea könnyedén jutott be a negyeddöntőbe a 750 ezer dollár összdíjazású, sencseni keménypályás női tenisztornán.
Babos Tímea és a cseh Andrea Hlavackova nyerte meg a hétmillió dollár összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság páros versenyét, mivel a vasárnapi fináléban döntő rövidítésben 4:6, 6:4, 10-5-re legyőzte a Kiki Bertens, Johanna Larsson holland, svéd duót.
Babos Tímea és Andrea Hlavackova bejutott a döntőbe a hétmillió dollár összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság páros versenyében.
Az első helyen kiemelt Babos Tímea nyerte meg a 250 ezer dollár összdíjazású budapesti női keménypályás tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben szetthátrányból fordítva legyőzte a másodikként rangsorolt cseh Lucie Safarovát.
Babos Tímea, oldalán Anasztaszija Pavljucsenkovával megnyerte a sydneyi keménypályás tenisztorna női párosversenyét.
Babos Tímea az amerikai Eric Butorac-kal az oldalán vasárnap vegyespárosban is kiesett az amerikai nyílt teniszbajnokságon.
Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedova oldalán két szoros játszmában, 6:3, 6:4-re kikapott az amerikai Serena Williams, Venus Williams duótól a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyének szombati fináléjában.
Babos Tímea - oldalán Jaroszlava Svedovával - bejutott a legjobb nyolc közé a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyében, szerdán.
Babos Tímea közel háromórás csatában, három játszmában győzte le a világranglistán 14. amerikai Venus Williamset a római salakpályás tenisztorna második fordulójában, szerdán.
Novak Djokovic megvédte címét a wimbledoni nyílt teniszbajnokságon: a szerb játékos a mai döntőben – akárcsak egy éve – a hétszeres bajnok svájci Roger Federert győzte le négy játszmában, pályafutásának kilencedik Grand Slam-győzelmét aratva.
Babos Tímea az osztrák Alexander Peyával az oldalán bejutott a vegyespárosok döntőjébe a wimbledoni nyílt teniszbajnokságon. Az ötödik helyen kiemelt magyar-osztrák kettős pénteken a Robert Lindstedt–Anabel Medina Garrigues svéd-spanyol duóval csapott össze az elődöntőben.