Alternative content

Get Adobe Flash player

2017. december 15. / 11:56

Nagy győzelmet aratott a Sepsi SIC

A csoportjából második helyen továbbjutó sepsiszentgyörgyi Sepsi SIC 59–55 (10–18, 23–13, 8–16, 18–8) arányban legyőzte hazai pályán csütörtök este az Eurokupa rájátszásának első mérkőzésén a görög Olymiakosz Pireusz együttesét.

A vendégcsapat kezdte jobban a meccset, az első negyed végén 10–18-ra vezetett. A SIC remek második negyeddel megfordította az állást, és kétpontos vezetéssel vonult az öltözőbe, 33–31. A harmadik negyed ismét a vendégekről szólt, akik hat ponttal mentek a harmadik negyed végén, 41–47. Zoran Mikes tanítványai higgadtabban kezelték a végjátékot, és bár 35 másodperccel a vége előtt még 53–55 volt az állás, Marshall két tempódobásával és Gödri-Părău két büntetőjével a SIC behúzta a mérkőzést.